ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
09.12.2019

Vánoční prázdniny

Zobrazit celý článek


08.12.2019

Dvojjazyčné písně, společné tvoření a obrázkové pexeso, které není třeba překládat – to vše vyplnilo dnešní setkání žáků třetích tříd ze základních škol v Dolní Poustevně a Sebnitz. Hlavními hrdiny tohoto dopoledne zůstávají ale zcela jistě Mikuláš, anděl a čert.  Obavy, radost a překvapení se dalo vyčíst z očí našich žáků, kteří tuto trojici dobře znají i z očí žáků z německé školy, kteří naši tr…

Zobrazit celý článek


25. ROČNÍK ŠLUKNOVSKÉ LIGY - basketbal

21.03.2016 07:29

Ve středu 16. 3. 2016 se naše škola zúčastnila 3. kola 25. ročníku Šluknovské ligy. Na pořadu dne byl basketbal.

Naše družstvo ve složení: Adam Hrdlička, Tereza Malá, Martin Kuchař, Martin Tomek, David Pechovský a Vladimír Soukup odjíždělo s přáním uhrát dobrý výsledek. Přes 3 měsíce jsme při TV basketbal trénovali, ale moc šancí jsme si nedávali.

Sehráli jsme celkem 5 zápasů, ve kterých jsme nastříleli 12 bodů a 28 dostali. Vyhráli jsme pouze jeden zápas a čtyři prohráli. Přes velké nasazení a bojovnost jsme na nejlepší celky herně nestačili a obsadili jsme 5. místo, když na 4. stačilo vstřelit o jeden koš více.

 

Naše zápasy a koše (body):

 

D.P. - Mikulášovice   8 – 4

Pechovský 2, Kuchař 2

 

D.P. - Šluknov 0 – 2  

 

D.P. - Jiříkov 4 - 10

Kuchař, Malá

 

D.P. – Rumburk U Nemocnice 0 – 10  

 

D.P. – Rumburk Tyršova 0 – 2

 

 

Pořadí 25. ročníku ŠL po 3. kole:                         Pořadí turnaje:

  1. Rbk U Nemocnice                                      1. Rbk U Nemocnice                                    
  2. Šluknov                                                    2. Jiříkov
  3. Rbk Tyršova                                              3. Šluknov
  4. Jiříkov                                                       4. Rbk Tyršova

      5.-6.   Mikulášovice                                         5. Dolní Poustevna

      5.-6.    Dolní Poustevna                                   6. Mikulášovice

 

 

Vedoucí družstva a ředitel ŠL – Mgr. Pavel Kramer

 

 

 

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu