25. ROČNÍK ŠLUKNOVSKÉ LIGY - basketbal

21.03.2016 07:29

Ve středu 16. 3. 2016 se naše škola zúčastnila 3. kola 25. ročníku Šluknovské ligy. Na pořadu dne byl basketbal.

Naše družstvo ve složení: Adam Hrdlička, Tereza Malá, Martin Kuchař, Martin Tomek, David Pechovský a Vladimír Soukup odjíždělo s přáním uhrát dobrý výsledek. Přes 3 měsíce jsme při TV basketbal trénovali, ale moc šancí jsme si nedávali.

Sehráli jsme celkem 5 zápasů, ve kterých jsme nastříleli 12 bodů a 28 dostali. Vyhráli jsme pouze jeden zápas a čtyři prohráli. Přes velké nasazení a bojovnost jsme na nejlepší celky herně nestačili a obsadili jsme 5. místo, když na 4. stačilo vstřelit o jeden koš více.

Naše zápasy a koše (body):

D.P. - Mikulášovice   8 – 4

Pechovský 2, Kuchař 2

D.P. - Šluknov 0 – 2

D.P. - Jiříkov 4 - 10

Kuchař, Malá

D.P. – Rumburk U Nemocnice 0 – 10

D.P. – Rumburk Tyršova 0 – 2

Pořadí 25. ročníku ŠL po 3. kole:                         Pořadí turnaje:

1. Rbk U Nemocnice                                      1. Rbk U Nemocnice
  2. Šluknov                                                    2. Jiříkov