ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
27.06.2019

Dne 25. června proběhl na obou stupních základní školy projektový den, jehož cílem bylo upevnit znalosti a dovednosti žáků při vzniku mimořádné události. Ráno budovou druhého stupně otřásl výbuch, následovala evakuace a příjezd jednotek hasičů, kteří provedli potřebná opatření a vynesli zraněné. Jednalo se o cvičný zásah Sboru dobrovolných hasičů Dolní Poustevna a Vilémov. Následně se žáci přesunu…

Zobrazit celý článek


27.06.2019

Svátek dětí oslavili žáci 2. třídy ve sportovní hale, kam byli pozváni třídní učitelkou. V sobotu 1. června se v ranních hodinách všichni sešli před školou 1. stupně a natěšení na pohybové hry a soutěže vyrazili k hale. Smyslem společně stráveného dopoledne byla ale prvořadá zábava, radost z pohybu, utužení kolektivu a vytvoření pevnějších vazeb ve třídě. Mgr. Jana Bryndová

Zobrazit celý článek


26. ROČNÍK ŠLUKNOVSKÉ LIGY

04.05.2017 09:37

Ve středu 26.4.2017 se naše škola zúčastnila 4. kola 26. ročníku Šluknovské ligy. Na pořadu dne byl florbal.

Naše družstvo hrálo ve složení: F. Frnčo, F. Klaban, D. Chalánek, T. Malá, Patrik Vuong Dinh a M. Kuchař. Hráči byli vybráni z florbalového kroužku a na turnaji jsme se chtěli umístit do 4. místa, což se nám nakonec podařilo, i když na lepší umístění bylo.

Sehráli jsme celkem 5 zápasů, ve kterých jsme nastříleli 11 branek a 18 jich dostali. Jeden zápas jsme vyhráli (Rbk U Nemocnice), jeden zremizovali (Jiříkov), tři prohráli a proto jsme obsadili 4. místo.

 

Naše zápasy a branky:

 

D.P. - Mikulášovice                   0 – 3    

D.P. - Šluknov                          1 – 6    Kuchař        

D.P. – Tyršova Rumburk           2 – 3     Kuchař, Chalánek

D.P. - Jiříkov                            4 – 4     Chalánek, Patrik 2, Kuchař

D.P. - Nemocnice Rumburk       3 – 2     Kuchař 2. Patrik

 

Pořadí turnaje:

 

 1. Tyršova Rumburk 13 bodů
 2. Šluknov 11
 3. Jiříkov 8
 4. D.P. 4
 5. Nemocnice Rumburk 3
 6. Mikulášovice  3

 

Pořadí 26. ročníku ŠL po 4. kole:

 1. Tyršova Rumburk 20 bodů
 2. Jiříkov 16  
 3. Mikulášovice 13
 4. - 5.  D.P. 12, 4.- 5.  Šluknov 12
 1. Nemocnice Rumburk 11

Vedoucí družstva a ředitel ŠL – Mgr. Pavel Kramer

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu