ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
06.01.2020

Dne 20. 12. 2019 se žáci osmé a deváté třídy zúčastnili projektu Stopy totality. Projekt mapuje období padesátých let v poúnorovém Československu. Příběhy pamětníků zaznamenávali žáci základních, středních škol a gymnázií. Z výstupů vznikla výstava o 12 panelech, která nyní slouží v praxi nejen jako výstava, ale i jako ověřené průřezové téma (formování osobnosti, osvojení si důležitých dovedností …

Zobrazit celý článek


17.12.2019

Ve čtvrtek 12. prosince se na obou třídách sešlo celkem dvacet dětí v doprovodu rodičů, prarodičů i sourozenců k tradičnímu adventnímu posezení. Společně jsme si pokusili navodit tu správnou vánoční pohodu zpíváním vánočních písní a koled, hrou na hudební nástroje, vánočními hádankami, básničkami s pohybem. Do her se zapojili i rodiče, vytvořili jsme adventní věnec a svěřili jsme se se svými vánoč…

Zobrazit celý článek


26. ROČNÍK ŠLUKNOVSKÉ LIGY

04.05.2017 09:37

Ve středu 26.4.2017 se naše škola zúčastnila 4. kola 26. ročníku Šluknovské ligy. Na pořadu dne byl florbal.

Naše družstvo hrálo ve složení: F. Frnčo, F. Klaban, D. Chalánek, T. Malá, Patrik Vuong Dinh a M. Kuchař. Hráči byli vybráni z florbalového kroužku a na turnaji jsme se chtěli umístit do 4. místa, což se nám nakonec podařilo, i když na lepší umístění bylo.

Sehráli jsme celkem 5 zápasů, ve kterých jsme nastříleli 11 branek a 18 jich dostali. Jeden zápas jsme vyhráli (Rbk U Nemocnice), jeden zremizovali (Jiříkov), tři prohráli a proto jsme obsadili 4. místo.

 

Naše zápasy a branky:

 

D.P. - Mikulášovice                   0 – 3    

D.P. - Šluknov                          1 – 6    Kuchař        

D.P. – Tyršova Rumburk           2 – 3     Kuchař, Chalánek

D.P. - Jiříkov                            4 – 4     Chalánek, Patrik 2, Kuchař

D.P. - Nemocnice Rumburk       3 – 2     Kuchař 2. Patrik

 

Pořadí turnaje:

 

 1. Tyršova Rumburk 13 bodů
 2. Šluknov 11
 3. Jiříkov 8
 4. D.P. 4
 5. Nemocnice Rumburk 3
 6. Mikulášovice  3

 

Pořadí 26. ročníku ŠL po 4. kole:

 1. Tyršova Rumburk 20 bodů
 2. Jiříkov 16  
 3. Mikulášovice 13
 4. - 5.  D.P. 12, 4.- 5.  Šluknov 12
 1. Nemocnice Rumburk 11

Vedoucí družstva a ředitel ŠL – Mgr. Pavel Kramer

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu