ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
23.09.2020

Jako každý rok i letos se naše mateřská škola připojila k oslavě Mezinárodního dne bez aut. Již ráno spousta dětí přijela na svých malých dopravních prostředcích. Ve třídě jsme si nejen povídali o nutnosti chránit naší planetu Zemi, ale i hráli a cvičili – vše na téma dopravní prostředky. Správné vybavení kola, nutnost nosit helmu, dávat na sebe pozor, poskytnout první pomoc, na jaké číslo zavolat…

Zobrazit celý článek


27.08.2020

Informace MŠ Informace ZŠ

Zobrazit celý článek


27. ROČNÍK ŠLUKNOVSKÉ LIGY

02.04.2018 17:41

Ve středu 28.3.2018 se naše škola zúčastnila 3. kola 27. ročníku Šluknovské ligy. Na pořadu dne byl basketbal.

Naše družstvo ve složení: David Tran, Filip Tomek, Patrik Fitzl, František Frnčo, Bohouš Medek a Jan Bareš odjíždělo s přáním uhrát dobrý výsledek. Přes 2 měsíce jsme při TV basketbal trénovali, ale moc šancí jsme si nedávali.

Sehráli jsme celkem 5 zápasů, ve kterých jsme nastříleli 18 bodů a 28 dostali. Vyhráli jsme dva zápasy a tři prohráli. Důvodem proher nebyla herní převaha soupeřů, ale neproměňování střeleckých pokusů a zbytečné ztráty míčů při zakládání našich útoků. Přes velké nasazení a bojovnost jsme obsadili 4. místo, když na 3. stačilo mít o jednu výhru více. Chválím!!!!

 

Naše zápasy a koše (body):

 

D.P. - Mikulášovice    4 – 0

Bareš 4

 

D.P. - Šluknov   6 – 0

Bareš 2, Frnčo 2, Medek 2   

 

D.P. - Jiříkov  4 - 10

Bareš 4

 

D.P. – Rumburk U Nemocnice  4 – 8

Bareš 4   

 

D.P. – Rumburk Tyršova 0 – 10

 

Pořadí 26. ročníku ŠL po 3. kole:                       Pořadí turnaje:

  1. Rbk U Nemocnice           14 b.                      1. Rbk U Nemocnice            15b.
  2. Šluknov                         12 b.                      2. Jiříkov                            12b.

       3.-4.    Jiříkov                     10 b.                      3. Rbk Tyršova                     9b.    

       3.-4.    Dolní Poustevna   10 b.                     4. Dolní Poustevna            6b.

  1.  Mikulášovice                   9 b.                      5. Šluknov                            3b.
  2.    Rbk Tyršova                  8 b.                     6. Mikulášovice                      0b.

 

Vedoucí družstva a ředitel ŠL – Mgr. Pavel Kramer

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu