ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
24.01.2020

Ve čtvrtek 23. ledna 2020 se konalo třetí kolo soutěže DUHA. Tentokrát jsme jeli až do Varnsdorfu na zimní stadion. Základní škola Varnsdorf připravila pro soutěžící 3 disciplíny: „opičí“ dráhu, závodní okruh a turnaj v hokeji. Disciplín se zúčastnili tito žáci: Tereza Pavlovičová, Petra Vlasáková, Alena Čáchová, Jirka Kramer, Tomáš Jírovský a Marie Salabová. Naši soutěžící se velmi snažili a tak …

Zobrazit celý článek


23.01.2020

Vánoce, vánoce odcházejí, a tak nám nastal opět čas prohlídky betléma. Tentokrát jsme vyrazili ze třídou Sluníček ne do našeho místního kostela, ale linkovým autobusem do Rumburka. V muzeu jsme měli možnost prohlédnout si betlémů hned několik – např. keramické, dřevěné, papírové, z kukuřičného šustí, z perníku, od dětí i dospěláků. Nechyběl ani historický, sto let starý. Na závěr se pak děti zapoj…

Zobrazit celý článek


27. ROČNÍK ŠLUKNOVSKÉ LIGY

02.04.2018 17:41

Ve středu 28.3.2018 se naše škola zúčastnila 3. kola 27. ročníku Šluknovské ligy. Na pořadu dne byl basketbal.

Naše družstvo ve složení: David Tran, Filip Tomek, Patrik Fitzl, František Frnčo, Bohouš Medek a Jan Bareš odjíždělo s přáním uhrát dobrý výsledek. Přes 2 měsíce jsme při TV basketbal trénovali, ale moc šancí jsme si nedávali.

Sehráli jsme celkem 5 zápasů, ve kterých jsme nastříleli 18 bodů a 28 dostali. Vyhráli jsme dva zápasy a tři prohráli. Důvodem proher nebyla herní převaha soupeřů, ale neproměňování střeleckých pokusů a zbytečné ztráty míčů při zakládání našich útoků. Přes velké nasazení a bojovnost jsme obsadili 4. místo, když na 3. stačilo mít o jednu výhru více. Chválím!!!!

 

Naše zápasy a koše (body):

 

D.P. - Mikulášovice    4 – 0

Bareš 4

 

D.P. - Šluknov   6 – 0

Bareš 2, Frnčo 2, Medek 2   

 

D.P. - Jiříkov  4 - 10

Bareš 4

 

D.P. – Rumburk U Nemocnice  4 – 8

Bareš 4   

 

D.P. – Rumburk Tyršova 0 – 10

 

Pořadí 26. ročníku ŠL po 3. kole:                       Pořadí turnaje:

  1. Rbk U Nemocnice           14 b.                      1. Rbk U Nemocnice            15b.
  2. Šluknov                         12 b.                      2. Jiříkov                            12b.

       3.-4.    Jiříkov                     10 b.                      3. Rbk Tyršova                     9b.    

       3.-4.    Dolní Poustevna   10 b.                     4. Dolní Poustevna            6b.

  1.  Mikulášovice                   9 b.                      5. Šluknov                            3b.
  2.    Rbk Tyršova                  8 b.                     6. Mikulášovice                      0b.

 

Vedoucí družstva a ředitel ŠL – Mgr. Pavel Kramer

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu