ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
27.06.2019

Dne 25. června proběhl na obou stupních základní školy projektový den, jehož cílem bylo upevnit znalosti a dovednosti žáků při vzniku mimořádné události. Ráno budovou druhého stupně otřásl výbuch, následovala evakuace a příjezd jednotek hasičů, kteří provedli potřebná opatření a vynesli zraněné. Jednalo se o cvičný zásah Sboru dobrovolných hasičů Dolní Poustevna a Vilémov. Následně se žáci přesunu…

Zobrazit celý článek


27.06.2019

Svátek dětí oslavili žáci 2. třídy ve sportovní hale, kam byli pozváni třídní učitelkou. V sobotu 1. června se v ranních hodinách všichni sešli před školou 1. stupně a natěšení na pohybové hry a soutěže vyrazili k hale. Smyslem společně stráveného dopoledne byla ale prvořadá zábava, radost z pohybu, utužení kolektivu a vytvoření pevnějších vazeb ve třídě. Mgr. Jana Bryndová

Zobrazit celý článek


28. ROČNÍK ŠLUKNOVSKÉ LIGY

27.03.2019 13:18

Ve středu 20.3.2019 se naše škola zúčastnila 3. kola 28. ročníku Šluknovské ligy. Na pořadu dne byl basketbal.

Naše družstvo ve složení: Alice Ludvíková, Milan Kolařík, Štěpán Šmat, Jakub Pavlovič, Matěj Bernatík, Dominik Humr a David odjíždělo s přáním uhrát dobrý výsledek. Basketbal jsme sice při TV trénovali, ale moc šancí jsme si nedávali.

Sehráli jsme celkem 5 zápasů, ve kterých jsme nastříleli 14 bodů a 76 dostali. Nevyhráli jsme ani jeden zápas, jednou jsme remizovali a tři prohráli. Důvodem proher byla herní převaha soupeřů, neproměňování střeleckých pokusů a zbytečné ztráty míčů při zakládání našich útoků a pod naším košem. Přes velkou bojovnost jsme obsadili poslední 6. místo, když na 4. stačilo mít o jednu výhru více.

 

Naše zápasy a koše (body):

 

D.P. - Mikulášovice    4 – 4

Šmat 2, Pavlovič 2

 

D.P. - Šluknov   2 – 16

Ludvíková 2   

 

D.P. - Jiříkov  6 - 10

Ludvíková 2, Pavlovič 2

 

D.P. – Rumburk U Nemocnice  2 – 18

Humr 2

 

D.P. – Rumburk Tyršova 0 – 28

 

Pořadí 28. ročníku ŠL po 3. kole:                       Pořadí turnaje:

1.        Rbk U Nemocnice      16 b.                         1. Rbk Tyršova                  15 b.

2.-3.    Šluknov                       11 b.                      2. Rbk U Nemocnice          12 b.                     

2.-3.    Jiříkov                         11 b.                      3. Šluknov                          7 b.                                      

4.-5.    Rbk Tyršova                10 b.                      4. Jiříkov                             4 b.

4.-5.    Mikulášovice                10 b.                      5. Mikulášovice                     3 b.

6.       Dolní Poustevna             8 b.                      6. Dolní Poustevna                1 b.

 

Vedoucí družstva a ředitel ŠL – Mgr. Pavel Kramer

 

 

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu