Den dětí na I. stupni

05.06.2019 08:01

Den dětí na I. stupni proběhl jako každý rok na výletišti Čtverec. Ve spolupráci se Schrödingerovým institutem byly pro děti připravené zajímavé úkoly. Všichni si vyzkoušeli své dovednosti např. ve shazování kolíků s čísly, v lukostřelbě, jaké mají přírodovědné znalosti, hledání a skládání puzzlů, luštění křížovky, střelbu šipkami na terč pomocí foukačky. Dětem se den na Čtverci líbil a užily si ho. Na závěr byly děti odměněny sladkostmi a diplomem.

Kateřina Vodáková