ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
23.09.2020

Jako každý rok i letos se naše mateřská škola připojila k oslavě Mezinárodního dne bez aut. Již ráno spousta dětí přijela na svých malých dopravních prostředcích. Ve třídě jsme si nejen povídali o nutnosti chránit naší planetu Zemi, ale i hráli a cvičili – vše na téma dopravní prostředky. Správné vybavení kola, nutnost nosit helmu, dávat na sebe pozor, poskytnout první pomoc, na jaké číslo zavolat…

Zobrazit celý článek


27.08.2020

Informace MŠ Informace ZŠ

Zobrazit celý článek


DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE

28.03.2018 14:31

Letošní den otevřených dveří na obou stupních základní školy byl koncipován trochu jinak než v předešlých letech. Důvodem je hledání optimálních časů a aktivit pro rodiče a přátele školy, které by vedly ke zvýšené návštěvnosti. Tradičně na 1. stupni bylo více rodičů a prarodičů, kteří chtěli vidět své děti ve školním prostředí. Někteří se přišli podívat nejen na zahajovací pěvecko-recitační vystoupení, ale vymezili si čas i na společné tvoření jarních dekorací. Děkujeme všem, kteří tak podpořili své děti i naše učitelky, vychovatelky a asistentky. Malé občerstvení, na kterém se podílely naše paní kuchařky, snad přišlo všem vhod. Na druhém stupni si žáci připravili s některými vyučujícími předvedení znalostí, schopností a aktivit a společně doufali, že o jejich finální dílo bude ze strany rodičů a veřejnosti přeci jen větší zájem. Přesto jsme přesvědčeni, že představení anglicky mluvících zemí - samozřejmě v angličtině, promítání fotografických hádanek našeho města, předvedení fyzikálních pokusů napříč ročníky, projekt nejstarších žáků o holocaustu i hry s hlavolamy přinesly radost i poznání všem, kteří dorazili. Děkujeme těm, kteří nelitovali času a výkony žáků si přišli prohlédnout.

Mgr. Marcela Králová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu