ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna

07.11.2019

Každý školní rok začínáme projektem Den bez aut. Ani letos tomu nebylo jinak. K uskutečnění a naplnění cílů projektu byl na 4. 11. 2019 přizván tým silnič. bezpečnosti z libereckého kraje. Protože jsou děti jedni z nejzranitelnějších účastníků silničního provozu, vybral tento tým z široké škály dopr. výchovy čtyři důležité oblasti. Okruhy, které jsou stále aktuální a pro prevenci bezpečného pohy…

Zobrazit celý článek


DEN STROMŮ

28.10.2019 21:25

„Den stromů“ jsme s dětmi oslavily vycházkou do lesa nedaleko MŠ. Již od rána jsme se věnovali stromům, které rostou v našem okolí, především jejich ochranou a významem. Snažili jsme se dětem ukázat zábavnou formou, hlavně v podobě her a plnění různých úkolů, přírodní prostředí a rozvíjet u dětí environmentální senzitivitu. V lese děti postavily domečky pro skřítky, vyzkoušely si malovat přírodu přírodou, zdolávaly náročný lesní terén, sbíraly a poznávaly různé plody stromů, zpívaly podzimní písně s doprovodem lesních hudebních nástrojů a nakonec jsme načerpaly energie objetím stromů. Počasí nám přálo a děti se v lesním prostředí vyřádily.

Bc. Kristýna Kovářová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu