ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
25.05.2020

Ahoj děti, přestože je již od pondělí 25. 5. mateřská škola druhý týden otevřená, některé z vás zůstávají doma. To ale vůbec nevadí. O hry, činnosti a zábavu nepřijdete. I nadále budeme posílat na stránky návody, náměty, pracovní listy a inspirace, hlavně pro děti s povinným posledním rokem předškolního vzdělávání. Vše najdete v záložce „Ve školce i doma“ pod mateřskou školou. Náměty budou korespo…

Zobrazit celý článek


06.05.2020

OTEVŘENÍ – po dohodě s ředitelkou školy a zřizovatelem se mateřská škola otevře v omezeném provozu od pondělí 18. 5. 2020 s docházkou pouze pro děti pracujících rodičů, děti samoživitelek a děti s IVP. Příchod dětí je stanoven od 6, 45 do 8 hodin, odchod dětí od 14 do 16 hodin s nutností dodržování rozestupů. Dále od 25. 5. 2020 bude MŠ otevřena i pro ostatní zapsané děti - při zvýšených hygienic…

Zobrazit celý článek


DEN STROMŮ

28.10.2019 21:25

„Den stromů“ jsme s dětmi oslavily vycházkou do lesa nedaleko MŠ. Již od rána jsme se věnovali stromům, které rostou v našem okolí, především jejich ochranou a významem. Snažili jsme se dětem ukázat zábavnou formou, hlavně v podobě her a plnění různých úkolů, přírodní prostředí a rozvíjet u dětí environmentální senzitivitu. V lese děti postavily domečky pro skřítky, vyzkoušely si malovat přírodu přírodou, zdolávaly náročný lesní terén, sbíraly a poznávaly různé plody stromů, zpívaly podzimní písně s doprovodem lesních hudebních nástrojů a nakonec jsme načerpaly energie objetím stromů. Počasí nám přálo a děti se v lesním prostředí vyřádily.

Bc. Kristýna Kovářová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu