DĚTSKÁ OLYMPIÁDA ANEB OSLAVA DNE DĚTÍ

09.06.2019 15:07

Ve středu 5. 6. za krásného slunečného počasí proběhla tradiční dětská olympiáda, vzhledem k velkému vedru jsme zůstali na zahradě mateřské školy a nešli na výletiště Čtverec. Po nástupu, slibu sportovců i trenérů pod olympijskými kruhy a vlajkou, byly děti rozděleny do čtyř skupin. Soutěžilo se v následujících disciplínách: skok do dálky, slalom s overballem, hod do dálky a běh na 10 nebo 15 metrů podle věku. Po sportovních výkonech se děti občerstvily a osvěžily pod sprchou. Poté následovalo slavnostní vyhodnocení a předávání medailí na stupních vítězů. Někteří borci získali hned několik medailí. Ale ani ti, kterým se příliš nevedlo, neodešli bez medaile. SPORTU ZDAR!