DUHA – Šifra mistra Poustevníka

04.05.2017 09:45

Sedmé kolo soutěže Duha proběhlo 27. dubna u nás na základní škole v Dolní Poustevně. Na osmi stanovištích na soutěžící čekaly různé hádanky, číselné řady, hrátky se sirkami, dřevěné a kovové hlavolamy (samozřejmě nescházel ani Foglarův ježek v kleci) a nechyběl ani souboj v piškvorkách proti p. Kramerovi. Hlavu si potrápil Dominik Humr, Kuba Pavlovič, Kristián Münnich, Míla Vlková, Mája Soukupová a Kristýna Krnáčová. Šifru mistra Poustevníka jsme sice nezískali, ale skončili jsme na krásném 4. místě. Na přípravách a realizaci tohoto kola se podíleli nejen učitelé z 2. stupně, ale i samotní žáci ze 7., 8. a 9. třídy, kterým patří moje velké poděkování.

Mgr. Blanka Wernerová