ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
25.05.2020

Ahoj děti, přestože je již od pondělí 25. 5. mateřská škola druhý týden otevřená, některé z vás zůstávají doma. To ale vůbec nevadí. O hry, činnosti a zábavu nepřijdete. I nadále budeme posílat na stránky návody, náměty, pracovní listy a inspirace, hlavně pro děti s povinným posledním rokem předškolního vzdělávání. Vše najdete v záložce „Ve školce i doma“ pod mateřskou školou. Náměty budou korespo…

Zobrazit celý článek


06.05.2020

OTEVŘENÍ – po dohodě s ředitelkou školy a zřizovatelem se mateřská škola otevře v omezeném provozu od pondělí 18. 5. 2020 s docházkou pouze pro děti pracujících rodičů, děti samoživitelek a děti s IVP. Příchod dětí je stanoven od 6, 45 do 8 hodin, odchod dětí od 14 do 16 hodin s nutností dodržování rozestupů. Dále od 25. 5. 2020 bude MŠ otevřena i pro ostatní zapsané děti - při zvýšených hygienic…

Zobrazit celý článek


Máme rádi zvířata

28.10.2019 21:31

Ve středu 23. 10. 2019 proběhl projekt pro předškolní děti s názvem „Máme rádi zvířata“, který pro nás připravila Státní veterinární správa v Ústí nad Labem. Cílem tohoto projektu bylo zábavnou a hravou formou předat informace o zvířatech, která mohou žít v domácnosti, na venkově, volně v přírodě, v ZOO, v cirkuse. Paní M. Jeřábková za využití prezentace na interaktivní tabuli dětem vysvětlila, co je důležité vědět, když si člověk pořizuje zvíře, jak se ke zvířatům správně chovat a zodpovědně se o ně starat. Dětem ukázala i různé části zvířecího těla – rohy, parohy, kůže ze zebry a prasete pekari, hadí kůži, obratel z koně. Samozřejmě, že největší zájem byl o pohlazení si živé želvy jménem Bedřich. Za aktivní dětskou spolupráci jsme obdrželi spoustu propagačního materiálu – zábavnou hru, plyšáčka, pastelky, omalovánky a pexeso. Akce byla pro děti zdarma, jedinou podmínkou je vyrobit jedno zvířátko a poslat jeho fotografii do soutěže, což naše děti určitě zvládnou.

Mgr. Jiřina Jirmanová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu