MIKULÁŠ S ČERTEM A ANDĚLEM

10.12.2019 08:33

Ve čtvrtek 5. 12. 2019 naší mateřskou školu navštívily pro tento den známé postavy. Děti v přestrojení za čertíky, anděly i Mikuláše se již od rána, třebaže s trochou strachu, těšily na příchod čerta s Mikulášem a andělem. Děti nejen zazpívaly, přednesly básničky a zacvičily si s čertem, ale hlavně slíbily, že budou poslušné a hodné alespoň do vánoc. Za to dostaly děti od Mikuláše balíčky s dobrotami. Díky za sladkosti a ovoce, které sponzorsky zajistili někteří vietnamští rodiče a pan Miga.