Muzikálové písně v Děčíně

15.12.2014 13:55

Ve středu 10. prosince zavítali žáci druhé stupně poprvé do Městského divadla Děčín, kde si pro ně brněnské Divadlo Slunečnice připravilo opravdu skvělé představení – Návštěva z Broadwaye. Zazněly tedy skladby z velmi slavných muzikálů, hraných především právě na Broadwayi. Představení bylo provázeno slovem dabérů, videoprojekcí, nádhernými slavnými melodiemi a tanečními či hereckými čísly. Tvůrci kladli také velký důraz na autentičnost kostýmů k danému muzikálu. A co jsme slyšeli a viděli? Např.: písně z muzikálu Cats, Les Miserábles, Jesus Christ Superstar, Hair, West Side Story, Sunset Boulevard, Phantom of the Opera  a další. Žáci se mohli po představení vyfotografovat se zpěváky.Všichni jsme se vrátili velmi spokojeni. Těšíme se na další kulturu!

Mgr. Zdena Kramerová