ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
27.06.2019

Dne 25. června proběhl na obou stupních základní školy projektový den, jehož cílem bylo upevnit znalosti a dovednosti žáků při vzniku mimořádné události. Ráno budovou druhého stupně otřásl výbuch, následovala evakuace a příjezd jednotek hasičů, kteří provedli potřebná opatření a vynesli zraněné. Jednalo se o cvičný zásah Sboru dobrovolných hasičů Dolní Poustevna a Vilémov. Následně se žáci přesunu…

Zobrazit celý článek


27.06.2019

Svátek dětí oslavili žáci 2. třídy ve sportovní hale, kam byli pozváni třídní učitelkou. V sobotu 1. června se v ranních hodinách všichni sešli před školou 1. stupně a natěšení na pohybové hry a soutěže vyrazili k hale. Smyslem společně stráveného dopoledne byla ale prvořadá zábava, radost z pohybu, utužení kolektivu a vytvoření pevnějších vazeb ve třídě. Mgr. Jana Bryndová

Zobrazit celý článek


Okresní kolo hudební soutěže

26.02.2014 17:05

Na  ZUŠ Děčín dne 19. února  proběhlo okresní kolo hudební soutěže žáků Základních uměleckých škol oboru hudebního, výtvarného a  literárně dramatického, ve kterém  naši školu reprezentovali dokonce čtyři žáci. Ti postoupili z kola školního, které se konalo v Rumburku 4. a 6. února. Ve hře na klavír soutěžila Adélka Bryndová a Luu Nguen Thuy Linh (Linduška), na kytary pak zahráli Filip Tomek a Terezka Váňová. Po velmi dobře zahraném repertoáru získala v 0. kategorii Adélka Bryndová 3. místo a Linduška se v I. kategorii  umístila dokonce na krásném 2.místě. Oba výkony jsou bez postupu do dalšího kola. Naši kytaristé pozadu rozhodně nezůstali. Filip Tomek obsadil místo 2. a Terezka Váňová dokonce příčku nejvyšší – 1. místo. I přesto, že zvítězila, do krajského kola poslána nebyla.  Pro nás všechny  jste ale vyhráli, jste naši vítězové. Jste mladí, šikovní a čeká vás spousta dalších životních šancí ukázat, že umíte. Patří vám velké blahopřání a za tak dobrou reprezentaci školy také poděkování. Velký podíl na tomto úspěchu mají i pan učitel Vilita a paní učitelka Kalčíková, kterým za jejich dobrou práci patří také velký dík.

Přejeme všem žákům základní umělecké školy, aby jim to stále tak dobře hrálo.

Mgr. Zdena Kramerová   

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu