Podzim u nás ve škole

17.10.2013 13:17

Tradiční podzimní setkání žáků ze školy Rosenstraßze Sebnitz a ZŠ a MŠ Dolní Poustevna proběhlo také letos v přátelské sportovní a tvůrčí atmosféře. Ve středu 16. října 2013 nám počasí přálo, a tak jsme mohli po aktivitách na multifunkčním hřišti i v budově školy ukončit naše setkání opékáním párků na ohníčku. Děkujeme našim hostům za návštěvu a těšíme se na další setkání.  Poděkování patří také deváťákům naší školy, kteří se podíleli na přípravě i na realizaci tohoto setkání.

Žáci a žákyně čtvrté třídy a učitelky S. Koldanová a M. Králová