ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
22.01.2021

Po souhlasu Sněmovny vláda ve čtvrtek 21. 1 2021 prodloužila nouzový stav do 14. února 2021. Na provozu školy se nic nemění, pokračuje ve stávajícím režimu, takže prezenčně se vzdělávají pouze žáci 1. a 2. ročníku, ostatní distančně. Vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/2021 Žákům 1. a 2. ročníku bude výpis z vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/2021 předán ve čtvrtek 28. ledn…

Zobrazit celý článek


22.01.2021

Konečně jsme se dočkali sněhové nadílky. Tradiční Zimní olympiáda se školní družinou se tak mohla 15. 1. 2021 uskutečnit. Závodníci z 1. a 2. třídy poměřili svoje síly v „rychlobruslení“ na tácku, v hodu sněhovou koulí na cíl, v závodě „psích spřežení“ na igelitových pytlích a ve sjezdu bobů. Ti nejlepší získali nejen diplom, ale i zaručeně „pravou olympijskou“ medaili. Všichni účastníci pak slad…

Zobrazit celý článek


!!! PŘECHOD NA DISTANČNÍ VÝUKU !!!

13.10.2020 13:22

Vláda s účinností ode dne 14. října 2020 omezuje provoz základních škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole.

Od středy 14. října 2020 přecházejí tedy všichni žáci základní školy na distanční výuku, budou se učit na dálku. Mateřská škola zůstává v běžném provozu.

Distanční výuka byla uzákoněna, a tak dle ŠKOLNÍHO ŘÁDU jsou žáci povinni řádně se vzdělávat i z domova.

Zákonný zástupce žáka je povinen doložit důvody nepřítomnosti žáka ve vyučování nejpozději do 3 kalendářních dnů od počátku nepřítomnosti žáka, jak při prezenční výuce, tak při distančním vzdělávání.

Naše škola zvolila a připravila pro domácí výuku jako komunikační platformu google classroom. Všichni žáci mají přístupová hesla a obdrželi podrobné informace a instrukce pro práci od svých třídních učitelů.

Není vyloučeno předat žákům také písemné materiály a domluvit termín odevzdání takového úkolu.

Olga Diessnerová, ŘŠ

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu