Školská futsalová liga 9

22.11.2019 07:23

1. kolo Školské futsalové ligy jsme odehráli v nové sportovní hale v České Lípě. Turnaj se konal ve čtvrtek 21.11.2019. Našimi soupeři byli pořádající ZŠ Horní Police, ZŠ Kamenická Děčín a ZŠ Slovanka Česká Lípa.

Školu reprezentovali:

J. Hauser – J. Liška, M. Šolc, T. Jírovský, M. Ungr a A. Chalánek

Přehled našich zápasů a střelců:

D.P. – ZŠ Kamenická Děčín              2:8       Chalánek 8

D.P. – ZŠ Slovanka Česká Lípa         0:1

D.P. – ZŠ Horní Police                       2:6       Chalánek 2

Konečná tabulka turnaje:

1. ZŠ Kamenická Děčín 22-4 9 b.
  2. ZŠ Slovanka Česká Lípa 3-6         4 b.
  3. ZŠ Horní Police 10-14 4 b.
  4. ZŠ a MŠ Dolní Poustevna 4-15 0 b.

(škola na 1. místě postoupily do dalšího kola)

Zápasy se hrály 2 x 12 minut. V prvním zápase jsme nestačili na nejlepší tým turnaje z Děčína. Ve druhém jsme byli lepším týmem, ale prohráli jsme po jediné střele na naši branku. Ve třetím zápase jsme nezachytili nástup soupeře, který se po rychlých brejcích ujal vedení 4-0 a my nedokázali vyrovnat.

Kluky chválím.

Mgr. Pavel Kramer