ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
09.12.2019

Vánoční prázdniny

Zobrazit celý článek


08.12.2019

Dvojjazyčné písně, společné tvoření a obrázkové pexeso, které není třeba překládat – to vše vyplnilo dnešní setkání žáků třetích tříd ze základních škol v Dolní Poustevně a Sebnitz. Hlavními hrdiny tohoto dopoledne zůstávají ale zcela jistě Mikuláš, anděl a čert.  Obavy, radost a překvapení se dalo vyčíst z očí našich žáků, kteří tuto trojici dobře znají i z očí žáků z německé školy, kteří naši tr…

Zobrazit celý článek


Školská futsalová liga 9

22.11.2019 07:23

  1. kolo Školské futsalové ligy jsme odehráli v nové sportovní hale v České Lípě. Turnaj se konal ve čtvrtek 21.11.2019. Našimi soupeři byli pořádající ZŠ Horní Police, ZŠ Kamenická Děčín a ZŠ Slovanka Česká Lípa.

Školu reprezentovali:

J. Hauser – J. Liška, M. Šolc, T. Jírovský, M. Ungr a A. Chalánek

Přehled našich zápasů a střelců:

D.P. – ZŠ Kamenická Děčín              2:8       Chalánek 8

D.P. – ZŠ Slovanka Česká Lípa         0:1     

D.P. – ZŠ Horní Police                       2:6       Chalánek 2

 

Konečná tabulka turnaje:

 

  1. ZŠ Kamenická Děčín 22-4 9 b.                                                    
  2. ZŠ Slovanka Česká Lípa 3-6         4 b.
  3. ZŠ Horní Police 10-14 4 b.
  4. ZŠ a MŠ Dolní Poustevna 4-15 0 b.

(škola na 1. místě postoupily do dalšího kola)

 

Zápasy se hrály 2 x 12 minut. V prvním zápase jsme nestačili na nejlepší tým turnaje z Děčína. Ve druhém jsme byli lepším týmem, ale prohráli jsme po jediné střele na naši branku. Ve třetím zápase jsme nezachytili nástup soupeře, který se po rychlých brejcích ujal vedení 4-0 a my nedokázali vyrovnat.

 

Kluky chválím.

 

 

Mgr. Pavel Kramer

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu