Šluknovská liga - přehazovaná

21.11.2019 13:20

Ve středu 20. listopadu proběhl turnaj Šluknovské ligy v přehazované, kam ZŠ a MŠ Dolní Poustevna vyslala osmičlennou výpravu. Dívky nastoupily proti pěti silným soupeřům - Rumburk U Nemocnice, Mikulášovice, Šluknov, Rumburk Tyršova a Jiříkov.
V prvním zápase holky vybojovaly těsnou remízu proti soupeřkám ze základní školy U Nemocnice. V druhém zápase nás bohužel porazily celkové vítězky z Mikulášovic. Třetí zápas se také nenesl vítězným duchem a soupeřkám ze Šluknova dívky těsně podlehly ve dvou kolech. Čtvrtý a pátý zápas proti Tyršovce a Jiříkovu skončily remízami.
Třemi získanými body si poustevenské žačky zajistily 5. místo v turnaji se silnou konkurencí. Jejich výkon jako sborovna velice chválíme!
Matěj Kučera