ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
25.05.2020

Ahoj děti, přestože je již od pondělí 25. 5. mateřská škola druhý týden otevřená, některé z vás zůstávají doma. To ale vůbec nevadí. O hry, činnosti a zábavu nepřijdete. I nadále budeme posílat na stránky návody, náměty, pracovní listy a inspirace, hlavně pro děti s povinným posledním rokem předškolního vzdělávání. Vše najdete v záložce „Ve školce i doma“ pod mateřskou školou. Náměty budou korespo…

Zobrazit celý článek


06.05.2020

OTEVŘENÍ – po dohodě s ředitelkou školy a zřizovatelem se mateřská škola otevře v omezeném provozu od pondělí 18. 5. 2020 s docházkou pouze pro děti pracujících rodičů, děti samoživitelek a děti s IVP. Příchod dětí je stanoven od 6, 45 do 8 hodin, odchod dětí od 14 do 16 hodin s nutností dodržování rozestupů. Dále od 25. 5. 2020 bude MŠ otevřena i pro ostatní zapsané děti - při zvýšených hygienic…

Zobrazit celý článek


Třídní výlet - 5. třída

25.06.2019 19:08

Dne 20.5.2019 jsme se vypravili na dvoudenní výlet do krásné obce Doubice v Českém Švýcarsku. Ráno jsme odjeli autobusem do Krásné Lípy a pěšky dorazili do překrásné roubené chatky v Doubici. Po krátké aklimatizaci jsme se vydali na průzkum obce. Navštívili jsme Starou hospodu s jejími venkovními atrakcemi a také dětské hřiště. Náročný den byl završen táborákem a taneční zábavou.

Druhý den po snídani jsme se opět přesunuli do Krásné Lípy, kde na nás čekalo sladké vyrábění v čokoládovně a exkurze v domě Českého Švýcarska, která byla zakončena zábavným kvízem s odměnami.

Celý výlet proběhl  v úžasné atmosféře. Všichni jsme se báječně bavili, počasí nám přálo a karamboly se nám vyhnuly. Užili jsme si…

Kristýna Hamáková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu