ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
09.09.2019

Školní rok 2019/20 zahájilo 20 nových prvňáčků s paní učitelkou Mgr. Michaelou Krejčovou. Ke slavnostnímu přijetí došlo v Centru setkávání dne 2. 9. 2019. Hodně úspěchů!

Zobrazit celý článek


27.06.2019

Dne 25. června proběhl na obou stupních základní školy projektový den, jehož cílem bylo upevnit znalosti a dovednosti žáků při vzniku mimořádné události. Ráno budovou druhého stupně otřásl výbuch, následovala evakuace a příjezd jednotek hasičů, kteří provedli potřebná opatření a vynesli zraněné. Jednalo se o cvičný zásah Sboru dobrovolných hasičů Dolní Poustevna a Vilémov. Následně se žáci přesunu…

Zobrazit celý článek


Třídní výlet - 5. třída

25.06.2019 19:08

Dne 20.5.2019 jsme se vypravili na dvoudenní výlet do krásné obce Doubice v Českém Švýcarsku. Ráno jsme odjeli autobusem do Krásné Lípy a pěšky dorazili do překrásné roubené chatky v Doubici. Po krátké aklimatizaci jsme se vydali na průzkum obce. Navštívili jsme Starou hospodu s jejími venkovními atrakcemi a také dětské hřiště. Náročný den byl završen táborákem a taneční zábavou.

Druhý den po snídani jsme se opět přesunuli do Krásné Lípy, kde na nás čekalo sladké vyrábění v čokoládovně a exkurze v domě Českého Švýcarska, která byla zakončena zábavným kvízem s odměnami.

Celý výlet proběhl  v úžasné atmosféře. Všichni jsme se báječně bavili, počasí nám přálo a karamboly se nám vyhnuly. Užili jsme si…

Kristýna Hamáková

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu