VE ŠKOLCE I DOMA

25.05.2020 17:33

Ahoj děti, přestože je již od pondělí 25. 5. mateřská škola druhý týden otevřená, některé z vás zůstávají doma. To ale vůbec nevadí. O hry, činnosti a zábavu nepřijdete. I nadále budeme posílat na stránky návody, náměty, pracovní listy a inspirace, hlavně pro děti s povinným posledním rokem předškolního vzdělávání. Vše najdete v záložce „Ve školce i doma“ pod mateřskou školou. Náměty budou korespondovat s TVP každé třídy. Prosíme rodiče předškoláků, aby práce dětí schovávali k případnému nahlédnutí.

učitelky Jiřka, Alenka, Péťa, Týnka