ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
25.05.2020

Ahoj děti, přestože je již od pondělí 25. 5. mateřská škola druhý týden otevřená, některé z vás zůstávají doma. To ale vůbec nevadí. O hry, činnosti a zábavu nepřijdete. I nadále budeme posílat na stránky návody, náměty, pracovní listy a inspirace, hlavně pro děti s povinným posledním rokem předškolního vzdělávání. Vše najdete v záložce „Ve školce i doma“ pod mateřskou školou. Náměty budou korespo…

Zobrazit celý článek


06.05.2020

OTEVŘENÍ – po dohodě s ředitelkou školy a zřizovatelem se mateřská škola otevře v omezeném provozu od pondělí 18. 5. 2020 s docházkou pouze pro děti pracujících rodičů, děti samoživitelek a děti s IVP. Příchod dětí je stanoven od 6, 45 do 8 hodin, odchod dětí od 14 do 16 hodin s nutností dodržování rozestupů. Dále od 25. 5. 2020 bude MŠ otevřena i pro ostatní zapsané děti - při zvýšených hygienic…

Zobrazit celý článek


VYHODNOCENÍ LETNÍHO TVOŘENÍ

27.06.2019 16:19

V úterý 25. 6. proběhlo poslední vyhodnocování domácího tvoření dětí a rodičů v tomto školním roce, a to na téma „S čím pracujeme na zahradě“. I přes malou účast sešly se krásné výtvory. Dětská porota opět oceňovala výrobek, který se nejvíce líbil. Po sečtení bodů byli vyhlášeni vítězové a byla jim předána zasloužená odměna. Vyhrál zahradní domeček Evelínky Kovářové, ostatní viz .příloha.

Již se těšíme na nové výtvory v dalším školním roce.

Mgr. Jiřina Jirmanová

VYHODNOCENÍ LETNÍHO TVOŘENÍ DĚTÍ A RODIČŮ 2018/2019

 

 

 

  1. MÍSTO EVELÍNKA KOVÁŘOVÁ

                         

 

  1. MÍSTO PAVLÍNKA SNÁŠELOVÁ

                         

 

  1. MÍSTO TEREZKA MACIGOVÁ

                         

 

  1. MÍSTO FANDA SALABA

                          HONZÍK DIESSNER

 

  1. MÍSTO VOJTA A MARKÉTKA KOUBKOVI

                          ALENKA A TÝNKA

 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu