ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
27.06.2019

Dne 25. června proběhl na obou stupních základní školy projektový den, jehož cílem bylo upevnit znalosti a dovednosti žáků při vzniku mimořádné události. Ráno budovou druhého stupně otřásl výbuch, následovala evakuace a příjezd jednotek hasičů, kteří provedli potřebná opatření a vynesli zraněné. Jednalo se o cvičný zásah Sboru dobrovolných hasičů Dolní Poustevna a Vilémov. Následně se žáci přesunu…

Zobrazit celý článek


27.06.2019

Svátek dětí oslavili žáci 2. třídy ve sportovní hale, kam byli pozváni třídní učitelkou. V sobotu 1. června se v ranních hodinách všichni sešli před školou 1. stupně a natěšení na pohybové hry a soutěže vyrazili k hale. Smyslem společně stráveného dopoledne byla ale prvořadá zábava, radost z pohybu, utužení kolektivu a vytvoření pevnějších vazeb ve třídě. Mgr. Jana Bryndová

Zobrazit celý článek


VYHODNOCENÍ LETNÍHO TVOŘENÍ

27.06.2019 16:19

V úterý 25. 6. proběhlo poslední vyhodnocování domácího tvoření dětí a rodičů v tomto školním roce, a to na téma „S čím pracujeme na zahradě“. I přes malou účast sešly se krásné výtvory. Dětská porota opět oceňovala výrobek, který se nejvíce líbil. Po sečtení bodů byli vyhlášeni vítězové a byla jim předána zasloužená odměna. Vyhrál zahradní domeček Evelínky Kovářové, ostatní viz .příloha.

Již se těšíme na nové výtvory v dalším školním roce.

Mgr. Jiřina Jirmanová

VYHODNOCENÍ LETNÍHO TVOŘENÍ DĚTÍ A RODIČŮ 2018/2019

 

 

 

  1. MÍSTO EVELÍNKA KOVÁŘOVÁ

                         

 

  1. MÍSTO PAVLÍNKA SNÁŠELOVÁ

                         

 

  1. MÍSTO TEREZKA MACIGOVÁ

                         

 

  1. MÍSTO FANDA SALABA

                          HONZÍK DIESSNER

 

  1. MÍSTO VOJTA A MARKÉTKA KOUBKOVI

                          ALENKA A TÝNKA

 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu