ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
25.05.2020

Ahoj děti, přestože je již od pondělí 25. 5. mateřská škola druhý týden otevřená, některé z vás zůstávají doma. To ale vůbec nevadí. O hry, činnosti a zábavu nepřijdete. I nadále budeme posílat na stránky návody, náměty, pracovní listy a inspirace, hlavně pro děti s povinným posledním rokem předškolního vzdělávání. Vše najdete v záložce „Ve školce i doma“ pod mateřskou školou. Náměty budou korespo…

Zobrazit celý článek


06.05.2020

OTEVŘENÍ – po dohodě s ředitelkou školy a zřizovatelem se mateřská škola otevře v omezeném provozu od pondělí 18. 5. 2020 s docházkou pouze pro děti pracujících rodičů, děti samoživitelek a děti s IVP. Příchod dětí je stanoven od 6, 45 do 8 hodin, odchod dětí od 14 do 16 hodin s nutností dodržování rozestupů. Dále od 25. 5. 2020 bude MŠ otevřena i pro ostatní zapsané děti - při zvýšených hygienic…

Zobrazit celý článek


VYHODNOCENÍ PODZIMNÍHO TVOŘENÍ

07.11.2019 08:19

Ve středu 6. 11. 2019 poprvé hodnotila dětská porota výsledky domácího tvoření dětí a rodičů. Celkem se sešlo 14 výrobků. V tomto školním roce je tématem „sportovní náčiní a nářadí“, podzim byl věnován atletice. Výsledková listina je součástí článku, nejvíce bodů získal Ondrášek Budina se sportovcem – vrh koulí. Zimní tvoření je samozřejmě věnováno zimním sportům. Takže rodiče nebojte se a společně doma tvořte – zažijete určitě spoustu legrace při společném snažení.

Mgr. Jiřina Jirmanová

VYHODNOCENÍ PODZIMNÍHO TVOŘENÍ DĚTÍ A RODIČŮ 2019/2020

 

  1. MÍSTO ONDRÁŠEK BUDINA

                           

 

  1. MÍSTO HONZÍK DIESSNER

                            TEREZKA HORNOFOVÁ

                            TEREZKA SLADKÁ

                            ADÉLKA HOLCOVÁ

                            PEPINKA MORAVCOVÁ

                            MIREČEK GRUNTORÁD

                           

 

  1. MÍSTO EMILLY VARGA

                            MARKÉTKA KOUBKOVÁ

                           

 

  1. MÍSTO EVELÍNKA KOVÁŘOVÁ

                      PAVLÍNKA SNÁŠELOVÁ

                       NATÁLKA

        

 

  1. MÍSTO ANIČKA ŠVECOVÁ

                            IRENKA

 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu