ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna

07.11.2019

Každý školní rok začínáme projektem Den bez aut. Ani letos tomu nebylo jinak. K uskutečnění a naplnění cílů projektu byl na 4. 11. 2019 přizván tým silnič. bezpečnosti z libereckého kraje. Protože jsou děti jedni z nejzranitelnějších účastníků silničního provozu, vybral tento tým z široké škály dopr. výchovy čtyři důležité oblasti. Okruhy, které jsou stále aktuální a pro prevenci bezpečného pohy…

Zobrazit celý článek


VYHODNOCENÍ PODZIMNÍHO TVOŘENÍ

07.11.2019 08:19

Ve středu 6. 11. 2019 poprvé hodnotila dětská porota výsledky domácího tvoření dětí a rodičů. Celkem se sešlo 14 výrobků. V tomto školním roce je tématem „sportovní náčiní a nářadí“, podzim byl věnován atletice. Výsledková listina je součástí článku, nejvíce bodů získal Ondrášek Budina se sportovcem – vrh koulí. Zimní tvoření je samozřejmě věnováno zimním sportům. Takže rodiče nebojte se a společně doma tvořte – zažijete určitě spoustu legrace při společném snažení.

Mgr. Jiřina Jirmanová

VYHODNOCENÍ PODZIMNÍHO TVOŘENÍ DĚTÍ A RODIČŮ 2019/2020

 

  1. MÍSTO ONDRÁŠEK BUDINA

                           

 

  1. MÍSTO HONZÍK DIESSNER

                            TEREZKA HORNOFOVÁ

                            TEREZKA SLADKÁ

                            ADÉLKA HOLCOVÁ

                            PEPINKA MORAVCOVÁ

                            MIREČEK GRUNTORÁD

                           

 

  1. MÍSTO EMILLY VARGA

                            MARKÉTKA KOUBKOVÁ

                           

 

  1. MÍSTO EVELÍNKA KOVÁŘOVÁ

                      PAVLÍNKA SNÁŠELOVÁ

                       NATÁLKA

        

 

  1. MÍSTO ANIČKA ŠVECOVÁ

                            IRENKA

 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu