ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
01.04.2020

https://vyuka.lingea.cz/ Nově zpřístupněná stránka na procvičování gramatiky, slovní zásoby, konverzace, frází  i s výslovností :-)

Zobrazit celý článek


01.04.2020

Pomoc pro maminky s dětmi v celé ČR. Ekonáměty pro jarní tvoření vám pošleme na váš e-mail zdarma. Zabavte děti vesele a hravě. Stačí na e-mail ekoatelier@gmail.com zaslat zprávu „ŽÁDÁM O NÁPADY“.

Zobrazit celý článek


Zpráva pro děti z mateřské školy a rodiče

23.03.2020 11:09

Ahoj děti, zdravíme vás i vaše rodiče. Doufáme, že se máte dobře, rodiče příliš nezlobíte, hezky si hrajete a společně užíváte čas. Pro zpestření volného času jsme se rozhodli, že vám budeme vkládat do záložky „Zábava na doma“, kterou najdete pod mateřskou školou na těchto stránkách, různé náměty a nápady. Podle nich můžete s dětmi pracovat. Tematicky se zaměříme na jaro – najdete tam úkoly na rozvoj zrakového i sluchového vnímání, jemné motoriky, paměti, grafomotoriky, pohybových, rozumových, matematických i komunikativních dovedností, náměty na výtvarné a pracovní činnosti. Najdeme vám i adresy online stránek pro děti předškolního věku. Své připomínky, názory, dotazy můžete psát na emailovou adresu:

skolka.dpou@seznam.cz nebo zavolat na číslo 728306354 (Jirmanová)

Mějte se hezky a doufáme, že se brzy uvidíme ve školce učitelky Jiřka, Alenka, Péťa a Týnka

Starší články

 

NAHORU TISK

 Stránky byly vytvořeny v rámci
projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
Realizátor projektu