ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
27.06.2019

Dne 25. června proběhl na obou stupních základní školy projektový den, jehož cílem bylo upevnit znalosti a dovednosti žáků při vzniku mimořádné události. Ráno budovou druhého stupně otřásl výbuch, následovala evakuace a příjezd jednotek hasičů, kteří provedli potřebná opatření a vynesli zraněné. Jednalo se o cvičný zásah Sboru dobrovolných hasičů Dolní Poustevna a Vilémov. Následně se žáci přesunu…

Zobrazit celý článek


27.06.2019

Svátek dětí oslavili žáci 2. třídy ve sportovní hale, kam byli pozváni třídní učitelkou. V sobotu 1. června se v ranních hodinách všichni sešli před školou 1. stupně a natěšení na pohybové hry a soutěže vyrazili k hale. Smyslem společně stráveného dopoledne byla ale prvořadá zábava, radost z pohybu, utužení kolektivu a vytvoření pevnějších vazeb ve třídě. Mgr. Jana Bryndová

Zobrazit celý článek


Školní jídelna

O provoz jídelny se starají tři pracovnice: vedoucí, kuchařka a pomocná kuchařka. Obědy se vydávají od 11.45 do 14.15 hodin.

Školní stravování:

Hana Šetková - vedoucí školního stravování

Drahomíra Šafránková - kuchařka

Jaroslava Kaitmanová - pomocná kuchařka

 

 • V době nepřítomnosti nebo nemoci se obědy odhlašují nejdéle do osmi hodin ráno dne, kdy strávník na oběd nepůjde. Přihlašují se ve stejném termínu, tedy do osmi hodin ráno.
 • Organizace provozu. Žáci chodí do jídelny s pedagogickým dozorem. Polévku nalévá žákům učitel, který má dozor.  Strávníci se musí řídit pokyny  vedoucí jídelny, dozoru nebo kuchařky a chovají se v souladu s hygienickými a společenskými předpisy.
 • Jídelní lístek je vyvěšen ve školní jídelně a na internetových stránkách školy.
 • Obědy se vaří podle platných receptur pokrmů pro školní stravování.

 

telefon: 412 397 913

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  NAHORU TISK

     Stránky byly vytvořeny v rámci
  projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
  Realizátor projektu