ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
23.10.2020

Nejen na Den stromů, ale celý týden jsme se věnovali tématu stromů a jejich plodů na podzim. Děti vytvářely podzimní skřítky, vystřihovaly, lepily Kaštánky a Žaludníčky. Učily se písničku i básničku, cvičily s kaštánky, třídily, srovnávaly, přiřazovaly, pojmenovávaly stromy, listy, plody. Mgr. Jiřina Jirmanová

Zobrazit celý článek


20.10.2020

Dnes 20. října jsme si se školkovými dětmi připomněli svátek všech stromů. Od rána byly všechny činnosti zaměřeny právě na stromy. Děti dokončovaly lesní skřítky, zpívaly písničku, učily se básničku, poznávaly stromy a jejich plody a také se dozvěděly o významu lesa pro náš život. Nejvíce se ale těšily  na výpravu do lesa. Všem stromům popřály zpěvem a přednesem básničky s pohybem a pro skřítky Ja…

Zobrazit celý článek


Školní jídelna

Školní jídelna zajišťuje stravování pro žáky a zaměstnance MŠ a ZŠ Dolní Poustevna. Připravuje pestré a vydatné pokrmy dle platných receptur pro školní stravování.

Žáci přicházejí do jídelny s pedagogickým dozorem a chovají se v souladu s hygienickými a společenskými předpisy. Výdej obědů probíhá od 11.45 do 14.15hod.

Dle zákona č.561/2004 Sb. má žák nárok odebrat školní stravování v době pobytu ve škole, případně první den nepřítomnosti. Další dny nepřítomnosti by měl zákonný zástupce stravu odhlásit nejpozději ráno do 8hod., neodhlášená strava propadá dle zák.561/2005Sb. Při neplacení stravného nemá školní jídelna povinnost dítě stravovat dle § 7, vyhlášky č.48/1993 Sb.

Z organizačních důvodů je nutné, aby se žák ke školnímu stravování přihlásil v průběhu posledních 14 dnů v měsíci srpnu.

 • osobně v jídelně
 • telefonicky na tel. čísle 412 397 913
 • e-mailem na adresu: jidelna@zsdpou.cz

Přihlášky jsou dostupné ve školní jídelně nebo ke stažení na školním webu:

www.zsdpou.cz v záložce školní jídelna.

Zaměstnanci:        Hana Tesaříková             vedoucí školního stravování

                         Drahomíra Šafránková      kuchařka

                         Marcela Meinhardtová      pomocná kuchařka

 

telefon: 412 397 913

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  NAHORU TISK

     Stránky byly vytvořeny v rámci
  projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
  Realizátor projektu