ZŠ a MŠ Dolní Poustevna, příspěvková organizace
Tyršova 302, 40782 Dolní Poustevna
11.03.2019

Dne 7. 3. 2019 se konalo další kolo soutěže DUHA. Tentokrát nás přivítala Základní škola Velký Šenov a soutěž se zaměřila na talent našich žáků v oblastech HV, VV, PČ- keramika. Naší školu reprezentovali žáci 7. třídy: Adéla Bryndová- výroba srdce pro maminku z hlíny, Anička Tran-kreslení pastelem, Karin Gruntorádová, Anna Kramerová, Hana Nghiemová, Anna Stárková a Alex Danč- hudební část soutěže.…

Zobrazit celý článek


07.03.2019

V úterý 5. března 2019 se sedm žáků třetí třídy převléklo do masek a vypravilo se do Sebnitz – užít si část masopustního veselí  se svými  vrstevníky v německé škole. Své jazykové znalosti prokázali všichni zúčastnění žáci, kteří v českoněmeckých skupinách vytvořili velký plakát, kde přiřadili české i německé texty k obrázkům masek. Ochutnávka ovocné boule a masopustního koblížku vytvořila příjemn…

Zobrazit celý článek


Školní jídelna

O provoz jídelny se starají tři pracovnice: vedoucí, kuchařka a pomocná kuchařka. Obědy se vydávají od 11.45 do 14.15 hodin.

Školní stravování:

Hana Šetková - vedoucí školního stravování

Drahomíra Šafránková - kuchařka

Jaroslava Kaitmanová - pomocná kuchařka

 

 • V době nepřítomnosti nebo nemoci se obědy odhlašují nejdéle do osmi hodin ráno dne, kdy strávník na oběd nepůjde. Přihlašují se ve stejném termínu, tedy do osmi hodin ráno.
 • Organizace provozu. Žáci chodí do jídelny s pedagogickým dozorem. Polévku nalévá žákům učitel, který má dozor.  Strávníci se musí řídit pokyny  vedoucí jídelny, dozoru nebo kuchařky a chovají se v souladu s hygienickými a společenskými předpisy.
 • Jídelní lístek je vyvěšen ve školní jídelně a na internetových stránkách školy.
 • Obědy se vaří podle platných receptur pokrmů pro školní stravování.

 

telefon: 412 397 913

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  NAHORU TISK

     Stránky byly vytvořeny v rámci
  projektu PROPOJENÁ ŠKOLA
  Realizátor projektu